PASLAUGOS

VAIKŲ GIMTADIENIAI


Svajojate apie nepamirštamą Jūsų vaiko gimtadienį? Mūsų personažai pasirūpins Jūsų vaiko gimtadienio organizavimu ir vedimu!

VAIKŲ KRIKŠTYNOS

Organizuojame ir vedame vaikų krikštynas! Jūsų pasirinktas personažas ne tik sukurs tikrą šventę vaikams, bet ir pasirūpins mažųjų pramogomis šventės metu!

DARŽELIŲ IŠLEISTUVĖS

Organizuojame „Iš darželio į mokyklą“ išleistuves darželinukams! Leiskitės į nuotykius su Piratu ir Pirate, Klounu ir Kloune, Kareiviu ir Kareive, pasirinktais Superherojais ir Princesėmis!

RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ

Dar prisimenate kaip smagiai bėgome iš darželio į mokyklą? Rugsėjo 1-osios šventės metu nustebinsime Jus ir Jūsų vaikučius! Sukursime įsimintiną šventę ir pirmąją dieną mokykloje vaikams!

KALĖDINIAI RENGINIAI

Organizuojame Kalėdinius renginius darželiuose, mokyklose, namuose ir įmonėse su Kalėdų Seneliu ir Snieguole, Elza ar kitu pasirinktu personažu! Jūsų lauks žaidimai, pramogos, o svarbiausia kas?
DO-VA-NOS!

VESTUVĖS IR ŠEIMOS ŠVENTĖS

Patikėkite mums savo vaikus ir mes jais pasirūpinsime vestuvių, Jūsų jubiliejų ar kitų šeimos švenčių metu. Ramybė ir šventė tėveliams, žaidimai ir pramogos vaikams suaugusiųjų švenčių metu!

ĮMONIŲ, MIESTŲ IR MIESTELIŲ ŠVENTĖS

Artėja įmonės vakarėlis, o galbūt miesto ar miestelio šventė? Leiskite mums pasirūpinti Jūsų vaikais, mes sukursime Jums pramogų zonas ir kartų švęsime Jūsų įmonės, miesto ar miestelio šventes!

DOVANŲ PRISTATYMAS IR PASVEIKINIMAS

Pasveikinsime ne tik mažus, bet ir didelius gimtadienio, krikštynų, jubiliejų, boso dienos ar kitomis progomis! Trumpa sveikinimo programa ir mūsų išlankstyta gėlytė dovanų! Galime įteikti ir Jūsų paruoštas dovanas

REKLAMINĖS AKCIJOS

Organizuojame reklamines akcijas kartu su personažais! Galime reklamuoti Jūsų produktus ar paslaugas, dalinti Jūsų skrajutes, vizitines. Dalyvaujame promo akcijose!

SOCIALINĖ VEIKLA

Tikime plačios šypsenos ir gerų emocijų teikiama nauda, todėl dalyvaujame įvairiose socialinėse akcijose ir iniciatyvose. Esame atviri Jūsų pasiūlymams ir iniciatyvoms. Juk taip gera dalintis gerumu!

Klientų atsiliepimai

„Ačiū už smagią programėlę, kuri papuošė mūsų gražią šeimos šventę! Jūs puikūs“

JURGITA KARPAVIČIENĖ

„Sveiki, užmiršau padėkoti Klounui už smagų Aido gimtadienį.“

AIDO MAMYTĖ

„Labai šauniai pravedė mano dukrytės krikštynas. Labai patiko vaikučiams! Į žaidimus įsitraukė net suaugusieji. Tikrai rekomenduoju“

JOVITA SINKEVIČIŪTĖ

„Ačiū Žmogui vorui už smagų gimtadienį.“

LINA ŠIMKUTĖ

„Noriu padėkoti naujiems mūsų rėmėjams, kurie sutiko pravesti Kalėdinį renginį Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose. Tariu Jūsų komandai didelį Ačiū.“

ALGIMANTAS PATACKAS

SUSISIEKITE SU MUMIS