PROGRAMA VAIKŲ ŠVENTĖMS

 • INDIVIDUALI PROGRAMA JŪSŲ ŠVENTEI

  Programos dalis Jūsų šventei parenkame ir pritaikome pagal Jūsų poreikius, norus, vaikų amžių ir pasirinktą programos trukmę.

 • ŽAIDIMAI

  Šventės metu vaikai dalyvauja įvairiuose žaidimuose, rungtyse, estafetėse, mankštose ir atlieka įvairias užduotis, pritaikytas vaikams atsižvelgiant į vaikų aktyvumą, amžių ir pasirinktą personažą.

 • MUZIKA

  Į vaikų šventes atsivežame profesionalią aparatūra su vaikiškomis dainomis šventinei atmosferai sukurti ir žaidimams organizuoti.

 • TALENTŲ KONKURSAS IR DOVANĖLĖS MAŽIESIEMS

  Organizuojame talentų konkursą vaikams, kurio metu mažieji galės šokti, dainuoti, dalyvauti karaoke konkurse ir už pasirodymus gauti personažo paruoštas dovanėles.

 • LAIKINOS TATUIRUOTĖS

  Pagal pasirinktą šventės tematiką vaikams darome laikinas tatuiruotes, kurias mažieji gali pasirinkti patys.

 • BALIONŲ LANKSTYMAS

  Šventės metu vaikams lankstome ilgus ir spalvotus balionus iš kurių galime padaryti kardą, šuniuką, kačiuką, žirafą ir t.t.

 • MAŽŲ IR DIDELIŲ MUILO BURBULŲ ŠOU

  Organizuojame mažų ir didelių muilo burbulų šou, kurio metu vaikai galės pabandyti su lazdelėmis padaryti ne tik mažus, bet ir didelius muilo burbulus.

PASIRINKITE PERSONAŽĄ

Klientų atsiliepimai

„Ačiū už smagią programėlę, kuri papuošė mūsų gražią šeimos šventę! Jūs puikūs“
JURGITA KARPAVIČIENĖ
„Sveiki, užmiršau padėkoti Klounui už smagų Aido gimtadienį.“
AIDO MAMYTĖ
„Labai šauniai pravedė mano dukrytės krikštynas. Labai patiko vaikučiams! Į žaidimus įsitraukė net suaugusieji. Tikrai rekomenduoju“
JOVITA SINKEVIČIŪTĖ

„Ačiū Žmogui vorui už smagų gimtadienį.“

LINA ŠIMKUTĖ
„Noriu padėkoti naujiems mūsų rėmėjams, kurie sutiko pravesti Kalėdinį renginį Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose. Tariu Jūsų komandai didelį Ačiū.“
ALGIMANTAS PATACKAS

SUSISIEKITE SU MUMIS